O Nas

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Tarchalski

Czym się zajmujemy?

Ośrodek został założony przez Zbigniewa Tarchalskiego w 1990. Dzięki profesjonalnemu podejściu i rzetelnemu wykonywaniu swojej pracy szybko się rozwijaliśmy, o czym świadczą zarówno systematycznie zwiększająca się oferta proponowanych kursów jak i rosnącą liczba szkolonych przez nas osób.

Dziś na sukces ośrodka składa się przede wszystkim profesjonalna wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oddana swojej pracy jednak stale się doskonaląca. Od samego początku dużą wagę przywiązywaliśmy do jakości naszych szkoleń dlatego zawsze staraliśmy się stworzyć naszym kursantom najwyższej jakości warunki do nauki. Systematyczne inwestycje zapewniły nam opinie jednego z najlepiej wyposażonych oraz nowoczesnych ośrodków w rejonie o czym najlepiej świadczy nowoczesna sala wykładowa, flota pojazdów czy też plac manewrowy.

Jako jedna z nielicznych szkół w regionie poza zapewnieniem najwyższego poziomu prowadzonych przez nas szkoleń, w równym stopniu dbamy o obsługę naszych klientów dlatego, wszystkie formalności można zrealizować w nowym biurze, a ewentualny czas oczekiwania umilić oglądając telewizję, korzystając z symulatora lub jednej z gier przeznaczonych na PlayStation3.

Sala wykładowa

czyli gdzie się uczymy teorii

Ośrodek posiada dwie nowoczesne, przestronne, doskonale wyposażone sale dydaktyczne. Duża sala wykładowa wyposażona w projektor multimedialny, tablicę, plansze poglądowe, fantom do nauki udzielania  pomocy przed medycznej. Sala zapewnia doskonałe warunki do nauki; posiada 35 miejsc siedzących.

Plac manewrowy

czyli gdzie jeździmy

Zajęcia praktyczne realizowane są na własnych placach manewrowych oddzielnych dla kategorii A, B oraz C, D, E. Place są utwardzone, oświetlone, spełniają wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów.

Nasz Zespół

Dysponujemy dobrze wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą instruktorską

Zbigniew Tarchalski Kierownik Ośrodka

Instruktor techniki jazdy oraz nauki jazdy kat. A, B, B+E, C, C+E, D, T

Założyciel ośrodka, to on stoi za tym jak aktualnie firma wygląda. Do tego wciąż aktywnie uczy jeździć bo po prostu lubi to robić.

Maciej Tarchalski Instruktor

Nauka jazdy kat. A, B, C, B+E, C+E, T

Jak bezpiecznie czerpać radość z jazdy z motocyklem i być bardziej świadomym motocyklistą dowiecie się na kursach z Maciejem.

Stanisław Bąkowski Instruktor

Nauka jazdy kat. A, B, C, D, B+E, C+E, T

Przysłowiowy stary wyjadacz, emerytowany policjant oraz kierowca autobusu. Dziś głownie dzieli się swoim doświadczeniem z przyszłymi kierowcami autobusów.

Witold Kaźmierczak Instruktor

Nauka jazdy kat. B oraz C

Z nami praktycznie od samego początku. Ogromne doświadczanie i przyjazne usposobienie sprawiają, że jest wyjątkowo skuteczny w tym co robi. Uczy zarówno na kat. B jak i C.

Miłosz Zimoch Instruktor

Nauka jazdy kat. B, B+E, C, C+E, T

"Manewry" ma we krwi. Dziś krok po kroku pomaga opanować te mniejsze jak i większe zestawy.

Bożena Białek Sekretariat

Zarządzanie biurem

Masz pytania lub wątpliwości? To właśnie Bożena pomoże Ci i wyjaśni jak spranie uporać się z formalnościami. Anioł stróż w naszym biurze.

Jesteśmy głównym Partnerem akcji „Sprzątam Prosny”!

W czasie 4 akcji zostało wyłowione już ponad 100 worków śmieci.
– zapewniliśmy bezpłatny transport uczestników spływu autokarem
– zapewniliśmy odbiór i przewóz odpadów do miejsca zbiórki
… i już nie możemy się doczekać kolejnych edycji!


Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Tarchalski – nauka jazdy, kwalifikacja wstępna, szkolenie okresowe kierowców, badania psychologiczne, kurs HDS, kurs ADR, kurs wózki widłowe – Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Ostrzeszów

Zaufali nam

Profesjonalna kadra i najwyższa jakość szkolenia to wysoka zdawalność

adminO Nas